DJI Mavic do testu wideo 4K

Bezpłatne zdjęcie do pobrania (Daj mi trochę kawy i wspieraj mnie) w wysokiej rozdzielczości.

Aby oglądać mnie na YouTube zapisz się.

Pobierz

DJI Mavic Pro to małe, ale potężne buczenie, dzięki którym niebo staje się płótno na swojej kreatywności, łatwo i bez obaw, i pomaga stworzyć każdą chwilą powietrza momentu obrotowego. Kompaktowa pamięć masowa utrzymuje wysoce złożoną technologię, dzięki której Mavic Pro jest najbardziej zaawansowanym aparatem latającym DJI. 24 rdzenie obliczeniowe wydajność, zupełnie nowy system dla zakresu transmisji do 7 km, 5 czujników optycznych i kamery 4K trójosiowy stabilizowany kurtynę czekają na Państwa polecenia, wystarczy nacisnąć przycisk lub dotknij ekranu.

Mavic a jeho kamera jsou připraveni k fotografování z výšky. 1 / 2,3 "velký CMOS senzor z 12 Mpx i kątem widzenia prawie 79 ° vám bohatě postačí pro skvělé snímky. K dispozici máte režimy jeden snímek, sériové snímání, bracketing (AEB) w przedziale.

Mavic wspiera 4K Ultra HD wideo při 30 snímcích za sekundu. Není použita elektronická, ale mechanická stabilizace obrazu, aby byl každý záběr skutečně 4K. Jde o miniaturní, extrémně přesný třísý stabilizovaný závěs pouze pro Mavica, který je schopen kameru stabilizovat i při rychlém prohybu pro dosažení plynulého videa i ostre fotografie.

Systém Mavica žžž kl kl kl kl kl kl kamery kamery kamery kamery kamery kamery kamery kamery kamery kamery kamery kamery X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X.

Množství dronů nevydrží ve vzduchu létat déle než 20 minut, nebo nejsou tak výkonné. Mavic má lithiovou baterie s kapacitou až 3830 mAh. Maximální letový čas v bezvětří tak dosahuje úctyhodných 27 minut (przy średniej prędkości 7 m / s) Zakres 13 km. Aby uzyskać większą moc, można kupić nową baterię. Jest ładowany po mniej niż godzinie.

Stav nabití baterie ukazují diody na vrchní straně těla dronu, rovněž iv aplikaci a dálkovém ovladači. Při 30% se doporučuje poslat dron zpátky k vám, při 15% začne signalizovat nízkou baterii, poté klesne k zemi do výšky 1 m nad zemí kde levituje a pípá, pokud s ním člověk nepřistane sám, při dosáhnutí 0% samovolně přistane na zem. Tyto pręty, które mogą być używane w niektórych aplikacjach.

Drona je možné ovládat pomocí dálkového ovládání, po zapojení chytrého telefonu z něj ale dostanete mnohem víc. K dispozici je vícero aplikací (základní je DJI GO). K dispozici je několik letových režimů využívajících satelitní systémy GPS, GLONASS a senzorového systému.

Strzelaj jako profesjonalista. Automatycznie. Nie potrzebujesz ekipy filmowej, kiedy używasz Mavica, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, jest ActiveTrack. Stačí zaznačit toho, koho chcete natáčet a ActiveTrack se postará o zbytek, můžete tak natáčet jako profesionál.

Když je Mavic ve vzduchu a vy jste v záběru, vše co potřebujete pro pořízení momentky je jednoduché gesto. S Mavicem v Tryb Gesta dzięki czemu możesz uzyskać wyjątkowe selfie.

Kdyse si chistáte záběr nebo létáte uvnitř budov, nechcete letět příliš rychle. Přepněte do Tryb statyczny a každý pohyb Mavica se stane precizním a pomalým.

Pozicování podle satelitů může dronu pomoci viset pouze venku bez okolních překážek a rušení. Běžný dron není schopen bez satelitů přesného pozicování a může tak ve vzduchu plavat. Proto je Mavic vybaven předními a spodními optickými senzory, díky kterým bude přesně viset uvnitř budov nebo na místech bez signálu GPS.

Nechráněný dron může narážet do přístížku při letech na dlouhé vzdálenosti nebo při sestupu z velké výšky v režimu pro návrat domů. Mavic ale využívá technology FlightAutonomypostrzegać otaczające przeszkody w 15 m. Może on ominąć lub zatrzymać się i powiesić - zapobiegając wypadkowi nawet podczas lotu bez kontaktu wzrokowego.

Zostanie ve stejné výšce nad zemí, automicky. Nedělejte si starosti s tým, že létáte moc nízko, Mavic bude udržovat tu správnou výšku nad nerovnými povrchem.

dzielenie
Proszę czekać...

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *