Papírna EMBA spol. S ro s ro, Paseky nad Jizerou

3

Bezpłatne zdjęcie do pobrania (Daj mi trochę kawy i wspieraj mnie) w wysokiej rozdzielczości.

Aby oglądać mnie na YouTube zapisz się.

Pobierz

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA jest czeską firmą o długiej tradycji i odpowiedzialnym podejściu do społeczeństwa i środowiska. Produkty ekologiczne wytwarzane są w procesie przetwarzania papieru i podlegają całkowitej recyklizacji. Poprzez swoje produkty EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční tektura pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro komplet archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linku pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Jesteśmy świadomi spuścizny poprzednich pokoleń, która doprowadziła nas do dnia dzisiejszego i naszego zobowiązania do pomyślnego rozwoju rozpoczętej pracy. W ramach nieustannego wysiłku, aby być o krok przed konkurencją, kładziemy nacisk na jakość produktu i relacje z klientami.
Nasza fachowa wiedza i wysoko wykwalifikowana kadra to długoterminowa gwarancja najwyższej jakości usług. Nie tylko sprzedajemy produkty, ale zapewniamy kompletne rozwiązania klientom w ponad 30 krajach na całym świecie.

WARTOŚCI, KTÓRE CIĘCIE:

  • Produkcja ekologiczna i produkty są odzwierciedleniem naszej ogólnej odpowiedzialnej relacji z otoczeniem
  • Etyka jest jedną z najwyższych zasad dotyczących relacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Wizyta i profesjonalna obsługa klienta to nasza oczywista odpowiedzialność
  • Nasz wkład w jakość życia całej firmy nie jest ograniczony przez lokal firmy
  • Najwyższe zatrudnienie jest naszym wkładem w pomyślny rozwój regionu

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podľře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stěľná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, ktemří užtěňí výsající závýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

ARCHIWUM KRÁTKODOBÁ

Obaly vhodné pro archivaci do 10 roku. Sortiment je životné údaje, aby uspokoválý základní požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivá úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

ARCHIWUM DLOUHODOBÁ

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu láz docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN PL ISO 9001, který dává jasnou informacija o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Okładka roku a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Przyjazne dla środowiska produkty na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

dzielenie
Proszę czekać...

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *